Vědomý záměr 

Minerály

Na Zemi probíhá řada procesů, při kterých minerály vznikají, přeměňují se a opět zanikají. Působením vody, atmosféry, radioaktivity, díky gravitačním silám, nárazům meteoritů, energii sopek vzniklo více než 3 000 nerostných druhů. Nejen díky jejich vzniku je v nich skryta mocná energie a jsou tak schopny vytahovat a  zpracovávat naše bloky z podvědomí, dodávají nám jistotu. Pomáhají nám mazat přežité vzorce a nahrazovat je novými. Minerály nás posilují - naši vůli, intuici, organismus. Mám dar probudit kameny do našeho světa.

Kameny nejsou "tvory neživými". Vznikají, po staletí sbírají zkušenosti a časem zanikají.  Mají spojené vědomí, i malý korálek nese stejné vibrace jako velký kámen. Minerály mají minimální obsah vody, proto mají stabilní vibrace. Vibrace našeho "labilního" organismu se kontaktem s nimi slaďují s vibrací kamene, otevírají a aktivují čakry. V kamenech jsou energetická centra, která je možná vybít a nabít. Ve struktuře kamenů je obsažena informace daná jeho vznikem, vývojem, vibracemi, duchovním věděním a stykem s okolím. Ta může být přenášena do okolí a ovlivňovat je. Stejně tak my můžeme předávat informace kameni - programovat ho. Ideální je, aby kameny měly přímý styk s naším tělem, aktivují se teplem.

Vědomý záměr - přání

Náramek je tady vždy s vámi a pro Vás. Pomůže Vám vybalancovat život a žít v radosti a harmonii. Nečekejte ale zázraky, je to jen pomocník na vaší cestě ke sebezpoznání a změně. Do kamene vkládám vědomý záměr dle Vašich vlastních požadavků, nebo se na Vás po domluvě naladím a doporučím, co je potřeba pro tuto dobu posilovat. Vždy ctím Vaši svobodnou vůli. Minerály mají v sobě pouze mou tvořivou energii, nic ze mě nepřebíráte. Zároveň pro náramek vytvářím ochranu, pokud by se ho někdo dotýkal. Pokud víte, jaké chcete vložit vědomé přání (vždy se musí týkat vás a být formulováno pozitivně), napište to do objednávky. Pokud chcete ode mě najít, co posílit, co zpracovat, napište mi a domluvíme se. Náramek Vás bude chránit tak silně, jak mu budete věřit. Pokud nebudete věřit minerálům a jejich vibracím, nemá se záměr s čím spojit a budete mít jen krásný šperk. 

Minerály rozdělujeme do skupin podle fyzické struktury na kameny:

  1. hledání - vyhledávající nové možnosti (nové příležitosti, nové úhly pohledu, nové cesty, nový směr)
  2. přitažlivosti - přitahují to, po čem toužíme (plní naše přání)
  3. zesílení -zlepšující stávající vlastnosti či možnosti (posilují to, co už máme a chceme to vylepšit)
  4. ochrany - chránící to, čeho si ceníme (talismany, chrání před ztrátou, udržují nás v bezpečí)
  5. rozpouštění - rozpouštějící nežádoucí stavy či vlastnosti (urychlují léčení duše i fyzického těla)
  6. blokování - chránící nás před něčím, co nechceme (účinné blokátory, zajišťující bezpečný prostor)

Zaoblené tvary přinášejí uklidnění, hranaté a špičaté tvary napětí. Proto používám korálky. V jednoduchosti kruhu se skrývá velká síla. Kruh v sobě nese energii spojení, celistvosti a jednoty. Protože nemá začátek ani konec, vyjadřuje tento jednoduchý tvar stálost, stabilitu. Dnes si málokdo najde čas na krystaloterapii - cílenou meditaci s přikládáním kamenů. Každá žena a mnohý muž se rádi zdobí, proto nošení náramku splní posilující účel, působí dlouhodobě a nijak nás nezatíží. Minerály je vhodné doplnit komponenty z hypoalergenní oceli, které jemnohmotné energie přenesou do hmotného světa a zvýrazní krásu kamene.

Čištění a rekalibrace

Minerály mají samočistící schopnosti. Čištění lidmi slouží k aktivaci energií, kámen "nespí" a k přenosu informací. Způsobů čištění je mnoho - solí, vykuřováním, ohněm, bylinkami, zemí, jinými minerály apod. Sami zvládnete ty nejjednodušší. Stačí jim to, co dělá dobře nám lidem - voda a světlo, tím jim částečně vracíte to, co pro vás dělají. Minerály jsou ode mě zcela vybity (vodou, vykuřováním, vizualizací, koshi zvonky), je očištěna jejich informační úroveň, aby byly schopny absorbovat vše, co je potřeba. Následně jsou rekalibrovány - probuzeny - nabity - aktivovány - každý kámen individuálně podle toho, co potřebuje (sluncem, měsícem, selenitem, na ametystové nebo křišťálové drůze... ).

Pokud se kameny stýkají s naším tělem, dochází k energetické výměně. Člověk i kámen na sebe vzájemně reagují. Minerál často mění barvu - bledne, tmavne, zmatní a  může i prasknout (opravdu výjimečně). Pokud se výrazně mění, nechte ho chvíli od vás odpočinout ve tmě a očistěte ho. Ze začátku vás může chvíli pálit ruka, bolet zápěstí, jak se s kameny slaďujete. O kameny je potřeba se minimálně jednou za měsíc starat, aby se neztratila jejich účinnost. Pokud náramek vůbec nesundaváte, je potřeba ho nechat alespoň přes noc jednou za týden odpočinout. Dejte pozor na parfémy, krémy, otěr, mechanické poškození, aby se nenarušila povrchová vrstva kamene. Péče spočívá v ochraně před poškozením, očistě a aktivaci, informaci dostanete s konkrétním šperkem.