Reference


Pavlína 

Od TAI už mám pět náramků. Původně jsem si přišla pro jeden, ale najednou jsem nevěděla který. Skoro bych řekla, že je to taková malá a milá závislost. Náramky totiž kromě toho, že jsou krásné, mají i své kouzlo a to doslova a do písmene. TAI vám do nich totiž vloží vaše přání. Náramek se tím stává něčím víc, než jen módním doplňkem, je to něco velmi osobního, něco, co nebudete chtít sundat z ruky. A jeden náramek dokonce zdobí i zápěstí mého manžela a to už je co říct! 

Veronika

chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za krásné náramky, jsem opravdu nadšená. Už jsou v "provozu" a těším se na jejich účinky. 

Hanka

Děkuji za krásný náramek, který zdobí moji ruku každý den. Je nabitý pozitivní energii. Pořídila jsem ho i pro dceru, která ho také nesundá z ruky. Každý nám je chválí a určitě nezůstaneme u jednoho. 

Simona

Díky vám, díky náramkům, díky svojí vůli budu šťastná:-), protože náramek TAI není jen náramek.

Kamila

Náramky už mám a jsou opravdu překrásné, když jsem si ještě přečetla​ jakou mají moc, tak jsem se svým výběrem velmi spokojená.

Andrea

Jsem ráda, že mě cesta dovedla až k vám a kminerálům, cítím změnu a za to děkuji.  

Markéta

Úžasný a milý přístup.

Helena 

Děkuji za krásny náramek! Je to talisman v podobě šperku. Dostala jsem na něj mnoho komplimentů. Čarodejnice od Doubravské hory

Pavel 

Děkuji za parádní náramek. Přinesl mi přesně to, co jsem chtěl.