Reference, e-maily


Pavlína 

Od TAI už mám pět náramků. Původně jsem si přišla pro jeden, ale najednou jsem nevěděla který. Skoro bych řekla, že je to taková malá a milá závislost. Náramky totiž kromě toho, že jsou krásné, mají i své kouzlo a to doslova a do písmene. TAI vám do nich totiž vloží vaše přání. Náramek se tím stává něčím víc, než jen módním doplňkem, je to něco velmi osobního, něco, co nebudete chtít sundat z ruky. A jeden náramek dokonce zdobí i zápěstí mého manžela a to už je co říct! 

Veronika

Je téměř neuvěřitelné, co popisujete... cítím to naprosto stejně, některé věci jsem ani sama nedokázala pojmenovat, to až Vy, takto přiznaně číst o nevyřešené minulosti, kterou za sebou stále vláčím bylo skoro až fyzicky bolestné. Musela jsem odpověď chvilku "rozdýchat". Budu Vás všude doporučovat, jste nesmírně šikovná a já moc děkuji za vynaložené úsilí.

Helena 

Děkuji za krásny náramek! Je to talisman v podobě šperku. Dostala jsem na něj mnoho komplimentů. Čarodejnice od Doubravské hory

Hanka

Děkuji za krásný náramek, který zdobí moji ruku každý den. Je nabitý pozitivní energii. Pořídila jsem ho i pro dceru, která ho také nesundá z ruky. Každý nám je chválí a určitě nezůstaneme u jednoho. 

Andrea

Jsem ráda, že mě cesta dovedla až k vám a k minerálům, cítím změnu a za to děkuji.  

Simona

Díky vám, díky náramkům, díky svojí vůli budu šťastná:-), protože náramek TAI není jen náramek.

Jana

Po prvním náramku jsem si hned objednala druhý, pak třetí, pak manželovi i dětem. Pak rodině, kamarádům. No stále nekončíme. :-) Děkujeme za péči.

Veronika

chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za krásné náramky, jsem opravdu nadšená. Už jsou v "provozu" a těším se na jejich účinky. 

Honza

Děkuji za parádní náramek. Přinesl mi přesně to, co jsem chtěl. 

Markéta

Úžasný a milý přístup. Doporučuji.

Aleš

Věřil jsem, že mi pomůžete, ale vůbec jsem nepředpokládal, že to bude takto hluboké. Opravdu asi muselo dojít k velkým změnám v hlubokém podvědomí. Sám to tak pociťuji. Dokonce se radši jdu podívat občas do zrcadla. Chvíli se na sebe dívám, jestli jsem to pořád já. 

Petra

Dnes jsem nad Vaším emailem přemýšlela. Tak jak jste to napsala, ano, je to pravda, cítím to přesně tak. Jen když to člověk čte jakoby černé na bílém, nějak více si to uvědomí. Se záměrem souhlasím, já bych to takto nedokázala vyjádřit, ale když to čtu, cítím, že je to správná cesta.

Tomáš

Tak to jsem nečekal. Náramek vůbec nemůžu sundat z ruky. Jako bychom byli srostlí. A ty změny...

Tereza

Jsem ráda, že jsem Vás kontaktovala a že jsem si vybrala analýzu. Moc za ni děkuji. Věřím, ze mě to posouvá zase dál a vše bude zase jen lepší.  

Kamila

Náramky už mám a jsou opravdu překrásné, když jsem si ještě přečetla​ jakou mají moc, tak jsem se svým výběrem velmi spokojená.

Radek

Moc děkuji za náramek. Je moc pěkný!

Martin

Vše, co jste mi napsala do analýzy, je naprostá pravda. Neuvěřitelné. Náramek je krásný a já ho přijímám.

Lenka

Děkuji moc za Vaši obsáhlou analýzu, moc si cením pečlivosti a energie, které Vaší práci věnujete.

Štěpánka

Náramek je překrásný, udělal mi radost, ne jen ten náramek, ale i to pomyšlení od koho to je, to tomu přidává pro mě cennou energii.