O MNĚ


Nejsem mineralog a ani umělec. Jsem jen milovnice kamenů. Asi čekáte, že jsem kameny milovala od dětství, ale není tomu tak. O minerály jsem se zajímala jen okrajově. Sbírala je má malá dcera, celé hodiny je leštila, vozila čistit k alpským jezerům, nabíjela a intuitivně věděla, co potřebují. Já jsem jen přihlížela. A pak se vše změnilo. Jednoho léta jsem se setkala na dovolené s menhiry a dostala jsem obrovský dar. Došla jsem do fáze svého duchovního vývoje, kdy mi byly otevřeny dveře. Bylo mi předáno vědění o kamenech. Minerály si mě tak našly samy.  Nemohu do kamene vkládat nic, co nemám sama zpracované, proto je moje duchovní očista mým denním rituálem. Stále pracuji na svém osobním rozvoji, je to nikdy nekončící proces. S tímto darem souvisí i velká zodpovědnost. Dar je zároveň mým úkolem, posláním. TAI je moje značka a  moje energetické jméno. 

Často potřebujeme něco hmotného, uchopitelného, co nás dokáže podpořit v lidském životě a šperk je tím pravým nosičem. S energiemi pracuji více jak 15 let, mám dar vhledu. Pracuji s energetickými mapami - krystalovými mřížkami.  Snažím se lidem předat informaci, že nejlépe si mohou pomoci sami. Život v lidském těle je náročný. Všichni zažíváme bolesti fyzického těla i duše. Když vás alespoň trochu budu moct na Vaší cestě podpořit, budu ráda.

Jsem šťastná manželka, mamka dvou úžasných dětí, milovnice čokolády, cestování a setkávání. Pracuji na vedoucí pozici a po náročném dni relaxuji s kameny a korálky. Miluji to, protože za sebou vidím spokojené bytosti. :-)