Krystalové mřížky


energetické mapy


Napojení na mřížku

Propojení s krystalovou mřížkou. Udělejte si na sebe chvilku času, neměli byste být ničím rušeni. Propojení podpoříte náramkem z minerálů - nechte si ho na ruce, případně ho vezměte do dlaně. Můžete držet i jakýkoli minerál v ruce. Klidně, přirozeně dýchejte, můžete s dechem pracovat, prohlubovat ho a zase se vracet k přirozenému dechu. 

Celkově se zklidněte, nechte myšlenky volně běžet, ale zkuste se svou pozorností vracet  k dechu nebo náramku, kameni. Propojte se svým srdcem. Spojte se myšlenkou, pohledem, pocitem... s mřížkou a nechte ji na sebe aktivně působit. Nyní máte přístup k energiím, které mřížka vysílá. 

Zahájili jste proces, který potrvá tak dlouho, dokud bude mřížka pracovat, případně dokud vy budete chtít. Téma mřížky s vámi musí souznít. Náramek umožňuje jednodušší propojení s mřížkou, podporu, uzemnění, není ale podmínkou napojení na mřížku. Počítejte s tím, že může přijít reakce. Nemusí to být vždy - někdy nás mřížka nabije, někdy otevře prostor k řešení toho, co nás blokuje.

Z kamenů tvořím krystalové obrazce, které fungují jako portál, kterým pro vás přichází potřebné energie. Je to vysílač i přijímač zároveň. Do mřížky zakomponuji záměr stejně jako do náramků. Síla mřížky je větší, protože spojuje vibrace různých druhů minerálů a je velmi stabilní. Nechává se působit minimálně den, ale může působit i několik měsíců. Usnadní napojení na potřebné energie, které vám mohou s vaším záměrem pomoci, propojí vás s vyšším já. Kameny volím opět především intuitivně, ne podle jejich účinků. Vybírám je v napojení na vás. Pouze středový kámen vybírám podle tématu záměrně. Často používám podložky s prvky posvátné geometrie, která navyšuje energetické pole a dodává do mřížky duchovní řád.

Mřížky, energetické mapy jsou výborným doplňkem k náramkům. Pomůžou vám podpořit záměr, zrychlují procesy. Mřížku tvořím u sebe, dostáváte pouze fotografii a napojuji vás mentálně. Krystalovou mřížkou vysíláte svůj záměr, své přání, slaďujete záměr s vibracemi mřížky.

Všechno, co o minerálech vím, čerpám z propojení s nimi a z informací, které si předáváme s lidmi, kteří energeticky pracují  s minerály. Můj pohled se může lišit od jiných zdrojů - knih, internetu, prodejců apod. Je jen na Vás, jestli ucítítě, že mi můžete důvěřovat.