Vánoční dárek 2020

20.12.2020

Vánoční dárek

V anketě na Instagramu zvítězila jako vánoční dárek krystalová mřížka. Připravila jsem ji k zítřejšímu zimnímu slunovratu. Označuje klíčovou část přirozeného ročního cyklu. Slunce se vydává na novou pouť směrem k delším dnům a novému období růstu a obnovy. V duchovním smyslu nám připomíná, že vše staré musí odejít, aby mohlo začít něco nového. Čeká nás přerod do roku 2021. Někoho na konci roku zastihly zdravotní problémy (včetně mě), někdo cítí smutek, únavu. Energie, které s končícím obdobím sílí, jsou letos obzvlášť náročné na zpracování. Vnímaví lidé dostávají zabrat.

Kameny vybírám intuitivně se záměrem, aby se odkrylo to, co lidé nejvíc potřebují řešit. Když jsem vybrala turmalín, avanturín, citrín, křišťál a ametyst byl záměr jasný. Všechny tyto minerály jsou krystaly hledání, představují naše cíle a přání. Krystaly hledání mají vnitřní strukturu ve tvaru šestiúhelníku, trojúhelníků - šípů. Jako šíp namířený na terč nás krystaly hledání vedou směrem, kterým se máme vydat.

Do mřížky dávám jako hlavní záměr -  vnější svobodu. Tu vnitřní musíme najít každý v sobě, ale svobodu setkávání, svobodu cestování, svobodu volného pohybu a přirozeného dýchání nyní máme potlačenou. Prosím tedy o vytvoření takových podmínek pro splnění našich přání, abychom v příštím roce žili volně, bez omezení a svazování, bez obav o fyzické zdraví.

Do mřížky si můžete zakomponovat i svůj vlastní cíl - může to být nové zaměstnání, zlepšení fyzického, duševního zdraví, nová láska, nové bydlení, sebeláska... Kameny Vám pomohou přitáhnout si nové příležitosti. Pokud si již dlouho něco přejete a nemůžete toho dosáhnout, odevzdejte vše staré a nefunkční mřížce a do roku 2021 vstupte se změnou v myšlení, jednání, což může být také váš záměr.

Vše o krystalové mřížce a možnosti napojení na ni najdete na https://www.tai-mineraly.cz/mrizky/. Stačí se dívat na fotku a postupovat podle "návodu".  Mřížka bude působit 3 dny - do 23. 12. 2020.

Přeji Vám, abyste měli dostatek času pro sebe, dostatek lásky, dostatek pozornosti. Ať je celý Váš další rok protkán světlem a láskou. 

Děkuji za vaši důvěru, moc si jí vážím.

Krásné Vánoce přeje s láskou TAI