Respekt k minerálům

09.12.2019

Péče o minerály

Zacházejte prosím s náramky s respektem. Představte si ho jako jako svého spojence, blízkou bytost, která vám dokáže nejen porozumět, ale i pomoct. Chce za to velmi málo, trochu péče, trochu pozornosti. Pokud minerály vůbec nečistíte, ani nenabíjíte, nemůžete čekat, že vám budou "sloužit" dlouho. Na první pohled poznám vyšťavený, unavený kámen. Minerály mají samočistící schopnost, ale ta slouží jen k udržení v pohotovostním stavu. Když budete jen chodit do práce, nebudete se mýt, nevyjdete na slunce, jak budete za pár dní vypadat? A minerály to mají stejně, potřebují omýt pod tekoucí vodou, nabít na světle a "pomazlit". Vrátí vám to mnohonásobně. Pokud to pro ně neuděláte, budete mít jen šperk a možná ani to ne - korálky zmatní, ztmavnou, vyblednou, to je vlastně volání o pomoc. Stejně se mohou měnit, pokud za vás odrazí energetický útok, vytáhnou na světlo věci k řešení, když došlo k intenzivní energetické výměně apod. Pak ale většinou jdou péčí vrátit do původního stavu.
Pokud kupujete náramek od někoho, kdo nepracuje se silou minerálů, opravdu ho před použitím důkladně očistěte. Do minerálu se energeticky otiskne vibrace každého, kdo se ho dotkl. Minerál vstřebá většinu negativní energie. Náramky prodávají i lidé, kteří jsou velmi vážně nemocní, nežijí v harmonii, duchovně nepracují a pokud minerál neočistíte, vše si stahujete na sebe. Jestliže na sebe kámen stáhnul negativní energii, nemůže správně pracovat.

Neberte to prosím jako strašení, ale jako prosbu z říše minerálů. Více o čištění a rekalibraci krystalů na www.tai-mineraly.cz